- O Nas -

Twoja podróż, nasza pasja

Podróżuj z Klasą

Oferujemy dla Państwu usługi przewozu osób czyli wynajem komfortowych busów i autokarów z kierowcą. Posiadamy licencję na przewóz krajowy i międzynarodowy. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych, doświadczonych kierowców.

Specjalizujemy się w usługach dla biznesu (transfery VIP, obsługa konferencji i eventów, wyjazdy firmowe na szkolenia, targi, integracje). Obsługujemy także wycieczki, pielgrzymki, wyjazdy zorganizowane i indywidualne, wesela, przewozy pracowników, transfery na lotniska. świadczymy usługi transportowe, m.in dla:

-zespołów sportowych, tanecznych i muzycznych
-szkół
-firm
-instytucji państwowych, samorządowych i kościelnych

5
Pokonanych km
7
Przewiezionych Pasażerów

Jesteśmy od 2016r

Nasza flota, obejmująca pojazdy od 8 do 66 miejsc, jest doskonale przystosowana do obsługi zarówno małych grup, jak i dużych zorganizowanych wycieczek. Każdy z naszych autokarów i busów wyposażony jest w udogodnienia, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo na drodze. Posiadanie licencji na przewóz krajowy i międzynarodowy pozwala nam na elastyczne dopasowanie do potrzeb naszych klientów, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Potrzebujecie niezawodnego partnera, który zapewni komfortową i bezpieczną podróż?

Nie czekajcie, skontaktujcie się z nami już dziś. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.

Email: kontakt@grojecbus.pl

Telefon: 721 443 556 | 724 366 927

Zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii i wyboru tematu rozmowy, który Was interesuje. Czekamy na Waszą historię podróży!

Grobus.pl

Twój Partner w Drodze

Historia Grobus Paweł Węglarz rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to Paweł Węglarz, zainspirowany własnymi podróżniczymi pasjami, postanowił stworzyć firmę transportową, która stawiałaby na pierwszym miejscu ludzkie potrzeby: bezpieczeństwo, komfort i punktualność. Z jednego autokaru, przez lata, rozrosliśmy się do imponującej floty, ale nasze podstawowe wartości pozostały niezmienne.

Nasza misja jest prosta: zapewnić każdemu klientowi podróż, na której będzie się czuł jak w domu. Bezpieczeństwo jest fundamentem naszej działalności – każdy pojazd i kierowca są regularnie sprawdzani, aby zapewnić spokojną podróż. Komfort naszych pasażerów jest równie ważny, dlatego stale inwestujemy w nowoczesne pojazdy i szkolimy nasz personel.

Nie spoczywamy na laurach. Mierzymy wysoko, planując dalszy rozwój i wprowadzanie nowych usług. Naszym celem jest być zawsze o krok przed oczekiwaniami klientów, oferując im nie tylko przejazd, ale i niezapomniane doświadczenia.

Nasza Flota

MAN Lion’s Coach

MAN Lion’s Coach

Ilość miejsc – 58

MAN Lion’s Coach

MAN Lion’s Coach

Ilość miejsc – 58

Volvo 9700

Volvo 9700

Ilość miejsc – 50

Mercedes Sprinter VIP Class

Mercedes Sprinter VIP Class

Ilość miejsc – 23

Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter

Ilość miejsc – 22

Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter

Ilość miejsc – 19

Renault traffic

Renault traffic

Ilość miejsc – 8

Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter

Ilość miejsc – 8

Mercedes-Benz Tourismo

Mercedes-Benz Tourismo

Ilość miejsc – 62

Volkswagen T5

Volkswagen T5

Ilość miejsc – 8